Spam/ kontakt

Spam dla bloga Zbawienie na sprzedaż.

Kontakt bezpośredni: poczta.zbawienie@gmail.com12 komentarzy:

 1. Hej, Katalog Nowa blogosfera zaprasza do zgłaszania się. Dopiero startujemy i bez aktywnych zgłaszających nie będziemy w stanie ruszyć, a chcemy stać się nowym blogo-przyjaznym miejscem w sieci~
  https://nowablogosfera.blogspot.com/p/zgos-sie.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć!
  Przepraszamy ogromnie, że tak późno, ale po nieplanowanej przerwie wracamy. Blog został dodany do kategorii "blog grupowy" na Centralnej Kartotece. Jutro pojawi się ogólny wpis reklamujący nowe blogi więc zapraszam do zgłaszania nowych rozdziałów.

  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. [PIERWSZE URODZINY MAGICZNEGO ZBIORU]

  Cześć! Chciałabym zaprosić Cię serdecznie na wirualny kawałek tortu z okazji pierwszych urodzin MZ. :) Ruszamy z wydarzeniem 07.11.2020 r. o godzinie 18:00. Wtedy to pojawi się urodzinowy post z konkursem. Nie będzie jednak tak prosto, jakby mogło się wydawać. Otóż, by dotrzeć do zasad konkursu, trzeba będzie po drodze uporać się z kilkoma zagadkami. Weź udział w naszym święcie i świętuj razem z nami. Widzimy się w sobotę, 7-go listopada! :) Akcje, konkurs już niebawem. Więcej szczegółów na blogu.

  Start: sobota, 07.11.2020 r. godz. 18:00

  Pozdrawiam ciepło,
  Saphira

  [magiczny-zbior]

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej. Blog został dodany do spisu 'Pisane Szeptem'!
  Pozdrawiam ciepło,
  xvenom

  Pisane Szeptem

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć,

  w związku ze zbliżającym się końcem roku, organizujemy akcję zatytułowaną "Rozdział 2020 roku." Serdecznie zapraszamy do udziału. Warunki są niezwykle proste. Więcej informacji znajduje się na blogu MZ. Gorąco zapraszamy! :)

  https://magiczny-zbior.blogspot.com/p/rozdzia-2020-roku.html

  Pozdrawiam ciepło,
  Saphira

  [Magiczny-Zbior]

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Ci za tragedię

  Dlaczego nie rozumiesz, że nie robiłem tego wszystkiego dla siebie? Owszem, zabijałem, z obowiązku i miłości, poczucia pustki, przez kilka szeptów w głowie uporczywie domagających się kolejnego rozlewu. Krzywdziłem i odbierałem. Mordowałem dla Ciebie.
  Dlaczego teraz udajesz, że to wszystko nie było nam potrzebne?

  Opowieść o ludziach i tragediach, które pod wpływem powoli rozwijającej się wojny nabierają rozpędu pustosząc przy tym zdrowy rozsądek i silną wolę. Historia o ludzkich dylematach, obowiązku, straty i namiętności, które wyniszczają kilka umysłów przygotowując tym wszystkich do zgliszczy, jakie mają nastąpić przed kolejną, wielką wojną.

  OdpowiedzUsuń
 7. https://raiku-unmei.blogspot.com

  To nie miało minąć następnego dnia, czy miesiąca… Ani bliscy, ani czas nie miały pozbawić ich ciężaru powojennego bólu. Ona straciła brata, on siły do dalszej walki. Byli wypaleni i samotni, nie potrafiący dostrzec ukojenia, które niósł za sobą koniec wojny. Zwątpili w wartości jakie wyznawali jako Shinobi, dramatycznie poszukując sposobu by chociaż na krótki moment uśpić własne demony. Żadne z nich nie wiedziało, że jedynym sposobem na pozbycie się ich miało być spotkanie się ze sobą w zgliszczach świata jaki pozostał po IV Wielkiej Wojnie Shinobi…

  OdpowiedzUsuń
 8. Hejo:)
  Zapraszam, aczkolwiek nie umiem w ładne opisy :)
  Jak możesz się odnaleźć w świecie, który generalnie nie istnieje?
  https://digimonnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć!

  Zapraszam Cię serdecznie do wzięcia udziału w wyzwaniu pisarskim organizowanym na
  https://wyzwania-pisarskie.blogspot.com/
  Wystarczy napisać krótkie opowiadanie na dowolny temat. Poćwicz swoje pióro. Pobaw się słowem. Można wygrać książkowe nagrody!

  A może spróbujesz swoich sił w innej dziedzinie? Zachęcam do wzięcia udziału w akcji poświęconej Taylor Swift.
  https://swift-kreatywnie.blogspot.com/
  Daj się ponieść swojej wyobraźni i stwórz coś dowolnego, np. obraz, zdjęcie, wiersz, opowiadanie, komiks. Cokolwiek, byleby wiązało się ze Swift. Tutaj również można wygrać nagrody.

  Przy okazji, zapraszam też do przeczytania i skomentowania mojej powieści
  https://wszyscy-mamy-sekrety.blogspot.com/
  Dwie historie rozgrywające się w różnych czasach – czasy wojenne i współczesne. Z pozoru nic je nie łączy, ale czy na pewno? Każdy człowiek skrywa jakąś tajemnicę, nieważne, czy małą, czy dużą. Dowiedz się, jakie sekrety skrywają bohaterowie. Będę wdzięczna za opinię, to doda mi motywacji. :)


  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam :)
  Tak, ten komentarz może wydawać się spamem, ale proszę, przeczytaj do końca.
  Z racji tego, że kolejne spisy opowiadań upadają, postanowiłam stworzyć nowy, dostępny dla wszystkich z masą atrakcji dla każdego (Konkursy, recenzje itp.), ale od czegoś trzeba zacząć.
  Dlatego serdecznie zapraszam Cię do Piekielnego Spisu Opowiadań Wszelkiej Maści. Mam nadzieję, że zdecydujesz się dołączyć :)
  https://piekielny-spis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. [ROZDZIAŁ 2021 ROKU]
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji pt. „Rozdział 2021 roku!” Zgłoś swój najlepszy rozdział z minionego roku, by przystąpić do zabawy. Już 15.01 rozpocznie się głosowanie celem wyłonienia najlepszej pracy. Zajrzyj do nas! :)

  Bezpośredni link do akcji:
  https://magiczny-zbior.blogspot.com/2022/01/rozdzia-roku-2021-zgoszenia.html

  https://magiczny-zbior.blogspot.com/

  Pozdrawiam,

  ps. ale super szablon! :O

  OdpowiedzUsuń
 12. Katalog Nowa Blogosfera wita ponownie
  Już wkrótce katalog [ https://nowablogosfera.blogspot.com ] wznawia swoją działalność, więc prosimy o informacje czy żadne dane zapisanego do nas bloga nie uległy zmianie, można też oczywiście zgłaszać nowe rozdziały
  Zapraszamy też na świeżo założonego discorda Nowej Blogosfery [ https://discord.gg/WkFvJt67my ]

  Swoją drogą wasz nowy szablon jest prześliczny

  OdpowiedzUsuń

Wena żreć coś musi — jeśli czytasz, to doceń naszą prace i skomentuj!